Mezinárodní zkouška z japonštiny na FF MU

Letní termín nejuznávanější mezinárodní zkoušky z japonského jazyka se poprvé uskutečnil v prostorách FF MU.

6. 7. 2022

Bez popisku

3. 7. 2022 se v prostorách Filozofické fakulty MU poprvé uskutečnil letní termín nejuznávanější mezinárodní zkoušky z japonského jazyka Japanese Language Proficiency Test (JLPT) 日本語能力試験. Zkouška, kterou pořádá a tvoří Japonská nadace (JF) a lze se k ní přihlásit na řadě míst po celém světě, u nás organizuje Asociace učitelů japonštiny v České republice (Kjóšikai) ve spolupráci s Informačním a kulturním centrem Velvyslanectví Japonska (JICC). Na zajištění organizaci JLPT se také výrazně podíleli studenti brněnské Japanistiky a pedagogové Semináře japonských studií, kteří jsou členy Kjóšikai.

Bez popisku